Ціла Польща буде оголошена «жовтою зоною»

Матеуш Моравєцький повідомив, що сантіарно-епідеміологічні обмеження, котрі дотепер функціонували лише в «жовтих зонах», з 10 жовтня, тобто з найближчої суботи, розповсюджуватимуться на територію всієї Польщі .

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


Під час прес-конференції прем’єр Матеуш Моравєцький повідомив, що сантіарно-епідеміологічні обмеження, котрі дотепер функціонували лише в «жовтих зонах», з 10 жовтня, тобто з найближчої суботи, розповсюджуватимуться на територію всієї Польщі.


Оголошуючи це рішення, очільник уряду підкреслив, що не можна змарнувати досягнень і досвіду останніх семі місяців боротьби з коронавірусом через «занадто лагідний підхід до теми охорони здоров’я та економіки».


Він пояснив, чому «жовта зона» розтягнеться на територію всієї країни:


«Однією з причин такого рішення є факт, що вже сьогодні в "жовтій зоні" ми би мали і маємо приблизно сто повітів. Це одна третина країни. Отже маємо вибір: або закрити рух в окремих воєводствах, тобто обмежити свободу пересування (ви чудово пам’ятаєте, як це було шість місяців тому), або впровадити певні обмеження на території всієї країни, подібні, зрештою, до обмежень в сусідніх країнах. І ми вирішили прийняти такий варіант, що комунікаційно є більш ясним».


Прем’єр нагадав про те, котрі саме обмеження стосуються «жовтих зон», а з суботи розповсюджуватимуться на всю країну:


«Максимальне число гостей під час урочистих заходів обмежена до 75. Тобто такі правила, як у "жовтих зонах". В ресторанах одна людина на чотири квадратні метри. Культурні події – за участі 25 відсотків публіки у замкнених приміщеннях, а також сотні людей – на відкритому просторі».


Прем’єр закликав усіх ознайомитися з цими правилами, бо від того, як їх дотримуватимуться, — наголосив він, — залежатиме ефективність боротьби з коронавірусом.Польське Радіо


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=social/75961-tsila-polscha-bude-ogoloshena-zhovtou-zonou.html”

Автор:
Предыдущий материал

Мошенники на OLX. Почему служба поддержки ОЛХ бездействует

Следующий материал

Кого партии ведут в Киевсовет? Публикуются списки

Коментарии (0)