Українські гімнастки тріумфували на турнирі у Лос-Анджелесі

Сезон 2020 року українські гімнастки традиційно почали зі змагань в Лос-Анджелесі (США), передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу Федерації гімнастики України.
Українки завоювали 18 медалей на міжнародному турнірі LA Lights-2020 з художньої гімнастики, серед яких 6 золотих.


Участь у змаганнях серед сеньорок взяли лідер збірної, призер чемпіонату світу та Європи Влада Никольченко, а також віце-чемпіонки чемпіонату Європи, 16-річні Вікторія Онопрієнко і Ніколь Красюк. Серед юніорок Україну представили досвідчена Меланія Тур (2005 рік народження) і Ніколь Савіна (2007).


Лідер збірної України Влада Никольченко виборола “золото” у престижному багатоборстві, а також медалі в кожному з видів: “золото” – з м’ячем, “срібло” – з булавами і 2 “бронзи” – з обручем і стрічкою.Вікторія Онопрієнко завоювала “срібло” зі стрічкою і “бронзу” з обручем.


Ніколь Красюк у вправі зі стрічкою під українську народну музику отримала найвищий бал від суддів, що принесло їй золоту медаль.


Ніколь Красюк стала також другою в багатоборстві, а ще завоювала “срібло” (з м’ячем) і 2 “бронзи” (булави, стрічка).Меланія Тур стала переможницею багатоборства, а також показала кращі результати з м’ячем і булавами, другий – зі стрічкою і третій – зі скакалкою.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/ukrayinski-gimnastky-triumfuvaly-na-turnyri-u-los-andzhelesi.html”