Найєм про свою зарплату: Можна вибирати, що ближче – злодії з відкатами чи менеджери з амбіціями і білими зарплатами

Найєм: Не було ніколи "зарплати в розмірі 300 тис. грн"

Заступник гендиректора державного концерну "Укроборонпром" Мустафа Найєм задекларував отриману 27 грудня 2019 року зарплату в розмірі 176 тис.₴ Це зазначено в його електронній декларації, оприлюдненій 4 січня в Єдиному реєстрі Нацагентства з питань запобігання корупції.

У Facebook Найєм заявив, що такою є його зарплата в концерні, а задекларовані у грудні 2019 року 310,6 тис. грн – премії та надбавки за попередній період роботи.

"Не було ніколи "зарплати в розмірі 300 тис. грн". Була одноразова виплата кількох премій і надбавок за попередній "волонтерський" період роботи в концерні. Моя справжня зарплата ось така. І її можна переглянути в обидва боки залежно від результатів моєї роботи і успіхів усієї компанії", – заявив він.

Найєм зазначив, що в попереднього керівництва концерну офіційно зарплати були вдвічі нижчими.

"Результати" нам і країні ще довго розгрібати. А про їхні неофіційні доходи ми дізнавалися від [журналіста-розслідувача Дениса] Бігуса і Національного антикорупційного бюро. Тепер усе відкрито і можна вибирати, що результативніше і ближче: досвідчені злодії з маленькими зарплатами і великими відкатами біля керма державних стратегічних підприємств чи команда менеджерів з величезними амбіціями і однією білою та відкрито задекларованою зарплатою", – заявив він.


https://www.facebook.com/Mustafanayyem/posts/10216896899600810

Найєм був нардепом Верховної Ради VIII скликання. Раніше він працював журналістом.

Найєм повідомив про призначення на посаду заступника гендиректора концерну 21 листопада 2019 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-najjem-pro-svoju-zarplatu-mozhna-vibirati-shcho-blizhche-zlodiji-z-vidkatami-abo-menedzheri-z-ambitsijami-i-bilimi-zarplatami-1483047.html”