Депутат Соболєв просить передати справу вбивства сина до ГСУ Нацполіції


Депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв, внаслідок замаху на якого в грудні загинув його трирічний син, просить передати справу до Головного слідчого управління Нацполіцїї.

Про це він повідомив в інтерв’ю ЗМІ, передає Резонанс із посиланням на Українську правду.

"Я два тижні домагаюся передачі справи у Головне слідче управління Національної поліції. Я знаю, що керівник ГСУ вже й листа написав на генеральну прокуратуру. Але на сьогодні ми не можемо до них достукатися. І, як приклад, я вчора дзвонив пану генеральному прокурору, але у відповідь тиша. У мене велике прохання, щоб він почув. У нас у всіх є діти", — зазначив він.

В.Соболєв додав, що проводить власне розслідування замаху, в якому йому допомагають "професіонали своєї справи", з якими він товаришує по 20 років.

"Ми просунулися дуже далеко. Чому ми почали це робити — тому що я не побачив ніяких дій з боку тих людей, які б мали це робити", — сказав депутат.

він також розповів, що батько Юсупа Абуєва — підозрюваного в організації злочину, місцезнаходження якого невідоме — виїхав з України до Австрії, і слідчі його не допитали.


Джерело статті: “http://resonance.ua/deputat-soboliev-prosit-peredati-spr/”