Депутат від «Слуги народу» заявив про напад на нього невідомих у Сумах

Депутат від «Слуги народу» заявив про напад на нього невідомих у Сумах

Народний депутат від партії «Слуга народу» Михайло Ананченко повідомив, що став жертвою нападу невідомих у неділю, 15 грудня, в Сумах.

«Повертаючись додому, в рідному місті Суми, на мене біля під’їзду здійснили напад двоє молодиків в балаклавах. Такі зухвалі дії я пов’язую з моєю політичною діяльністю та з голосуванням на наступному пленарному тижні. Хочу заявити, що будь-які хуліганські та інші протиправні дії стосовно нашої команди не змінять політичного курсу партії», – написав Ананченко у Facebook, не уточнивши, про яке голосування йдеться.

Депутат висловив сподівання «на швидку та неупереджену реакцію правоохоронних органів».

При цьому під дописом депутата користувачі залишили низку в’їдливих і саркастичних коментарів.

Речниця прокуратури Сумської області Наталія Науменко у "Фейсбуці" зазначила, що за цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею про «насильство по відношенню до народного депутата України», тривають слідчо-розшукові заходи.

Михайло Ананченко був обраний у Верховну Раду 9-го скликання по загальнодержавному багатомандатному округу, 34-й у списку партії «Слуга народу». До того представляв у Сумах на той час кандидата у президенти Володимира Зеленського.


Джерело статті: “https://zaxid.net/deputat_vid_slugi_narodu_zayaviv_pro_napad_na_nogo_nevidomih_v_balaklavah_u_sumah_n1494705”