Виключені Скороход і Поляков несподівано прийшли на засідання "Слуги народу": фракція відреагувала на "сюрприз"

Народні депутати Ганна Скороход та Антон Поляков, про виключення яких із фракції "Слуга народу" поки що не оголошено офіційно, прийшли в понеділок, 2 грудня, на засідання політсили.

Про це повідомили джерела OBOZREVATEL. Своє рішення парламентарі аргументували тим, що формально до заяви спікера чи віцеспікера Верховної Ради вони все ще є членами "СН".

Фракція одразу ж відреагувала на появу Скороход та Полякова. Окремим рішенням їх попросили вийти із зали засідання. Нардепи мовчки залишили приміщення. Відзначимо, слуги планують публічно їх "вигнати" вже 3 грудня.

Новини
"Слугу народу" покинуть іще 11 депутатів: Скороход зробила зізнання
Скороход і Поляков прийшли на засідання "Слуги народу"

Скороход і Поляков прийшли на засідання "Слуги народу"

Також стало відомо, що за результатами рейтингового голосування на місце колишнього глави комітету ВРУ з міжнародних зв’язків Богдана Яременка, який оскандалився секс-перепискою, "Слуга народу" запропонує Єлизавету Ясько.

Раніше "КП в Україні" повідомила, що заміною Яременка нібито стане 46-й номер "СН" Галина Михайлюк.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Скороход заявила, що вони з Поляковим мають намір створити у Верховній Раді нову групу, яку назвуть "Справжні слуги" або "Слуга народу-2".

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Скандали навколо "Слуги народу"" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/skorohod-i-polyakov-prijshli-na-zasidannya-slugi-narodu-novini-ukraini.htm”