Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Опитування: 56% українців за «жорсткий» карантин, якщо хворих на COVID

Опитування: 56% українців за «жорсткий» карантин, якщо хворих на COVID

Опитування: 56% українців за «жорсткий» карантин, якщо хворих на COVID

Якщо захворюваність на COVID-19 в країні суттєво зросте, 56% українців кажуть, що не проти запровадження «жорсткого» карантину. Про це йдеться в опублікованому дослідженні соціологічної групи «Рейтинг».

Об этом сообщает Коготь 2.0

«56% підтримують запровадження «жорсткого» карантину, якщо захворюваність на коронавірус суттєво зростатиме. 41% – протилежної думки. Дві третини підтримують закриття ресторанів, кафе та кінотеатрів на час локдауну. 58% не заперечують проти закриття спортзалів, 52% – шкіл, 47% – дитсадків. Натомість майже 80% проти зупинки міжміського та міського громадського транспорту», – йдеться в дослідженні.

Крім того, 45% опитаних вважають, що найбільшу відповідальність за своєчасну вакцинацію населення несе міністр охорони здоров’я. 22% покладають відповідальність на президента, по 10-11% – на парламент та головного санітарного лікаря, 5% – на прем’єр-міністра.

Шмигаль про жорсткий карантин: якщо ситуація буде погіршуватись, якщо ми будемо бачити, що медицина не справляється, то мабуть у нас не буде іншого виходу
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Шмигаль заявляє про третю хвилю захворюваності на COVID-19 і допускає новий жорсткий карантин

Опитування проходило 2-3 березня методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед повнолітнього населення (1500 респондентів) у всіх регіонах, крім окупованих територій.

Читай нас в Google News

Підписатися

Джерело статті: “http://fromua.news/article/11059237/opituvannya-56-ukraintsiv-za-jorstkiy-karantin-yakscho-hvorih-na-COVID/”