Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Данілов пообіцяв “гідну відповідь” на дії Росії через санкції проти Медведчука

Данілов пообіцяв “гідну відповідь” на дії Росії через санкції проти Медведчука

РНБО


Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов пообіцяв, що Україна дасть “гідну відповідь” на будь-які дії Росії після введення санкцій проти Віктора Медведчука. Він розповів, що РНБО розглядає різні сценарії реакції Москви.

Об этом сообщает АРМС ДАТА


Про це йдеться в інтерв’ю Данілова для “Укрінформ”.


Він також відреагував на загострення ситуації на Донбасі, зазначивши, що це є прямим підтвердженням прямого відношення Росії до війни і того, що проти України воюють війська, які керуються з Москви.
“По-друге, я точно знаю, що наше військо готове до спротиву країні-агресору в будь-якій точці. А що стосується їхніх (Росії – ред.) планів щодо протидії нашим активним діям, то подивимося. Ми розробляємо різні сценарії, й на будь-які дії Росії в нас буде гідна відповідь. І не лише президента, РНБО, а всього українського народу”, – сказав Данілов.


Нагадаємо, у Кремлі санкції проти Медведчука називали “тривожною інформацією”. В санкціях проти Медведчука Москва побачила нібито наміри України завершити війну на Донбасі силовими методами.


Джерело


Джерело статті: “https://informator.press/danilov-poobitsiav-hidnu-vidpovid-na-dii-rosii-cherez-sanktsii-proty-medvedchuka/”