Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
​У Житомирі збираються демонтувати 14 самовільно встановлених кіосків на Житньому ринку та в гідропарку

​У Житомирі збираються демонтувати 14 самовільно встановлених кіосків на Житньому ринку та в гідропарку

У Житомирі планують демонтувати кіоски, які були встановлені самовільно або ж на даний час не мають діючого паспорта прив’язки тимчасової споруди.

Об этом сообщает Гипотеза

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому «Про демонтаж тимчасових споруд, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами в м. Житомирі, оприлюдненому 1 березня на сайті міськради.

«Затвердити перелік тимчасових споруд, самовільно та/або розміщених на території міста Житомира за відсутності на даний час діючого паспорта прив’язки тимчасової споруди, що підлягають демонтажу згідно з додатком 1», — йдеться у проєкті рішення.

У додатку до проєкту рішення виконкому міститься перелік з 14 кіосків, переважна більшість з яких знаходиться на площі Житній ринок перед торговельним центром та у парковій зоні міста: у парку ім. Гагаріна та на алеях гідропарку.Куди в Житомирі діваються демонтовані МАФи, дивіться у фоторепортажі від 12 грудня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2019 на сайті міської ради опублікували проєкт рішення виконкому про демонтаж 5 незаконних МАФів. Дане рішення було прийняте на засіданні 8 травня 2019.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_198541.html”