Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Нудота і головний біль. В Індії побічні ефекти від вакцини виявили у 580 осіб

Нудота і головний біль. В Індії побічні ефекти від вакцини виявили у 580 осіб

В Індії побічні ефекти від вакцини від коронавірусу виявили у 580 осіб. Двоє людей померли незабаром після щеплення, зараз встановлюється, чи була вакцина головною причиною їх смерті.

Об этом сообщает Слон РУ

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це повідомляє India Today.

В основному пацієнти скаржилися на підвищену температуру тіла, нудоту і головний біль. Семеро людей були госпіталізовані з важкими ускладненнями.

Співробітник лікарні в індійському місті Морадабад помер на наступний день після ін’єкції. Місцева влада вважає, що введений препарат не був причиною його смерті. Родичі загиблого розповіли, що він відчував себе погано ще до щеплення.

Читайте також:
У Норвегії після щеплення вакциною від коронавірусу Pfizer/BioNTech померли 29 осіб

Другий смертельний випадок був зафіксований в місті Белларі, штат Карнатака. Згідно з даними місцевої влади, причиною смерті став інфаркт.

В Індії для щеплень використовують дві вакцини — Covishield від англо-шведської компанії AstraZeneca і Covaxin від індійської Bharat Biotech. Обидва препарати виробляються в Індії.

В Індії в перший день вакцинації від коронавірусу COVID-19 встигли прищепити понад 190 тисяч осіб.

Читайте також:

Паспорт вакцинації. Навіщо він потрібен, які країни його впроваджують і чи буде це в Україні

В Індії 16 січня почали наймасштабнішу в світі кампанію з вакцинації — приблизно 300 млн жителів країни отримають вакцину від коронавірусу в найближчі тижні.

Першими від COVID-19 будуть щеплені медичні працівники — це приблизно 30 млн лікарів, медсестер і решта медперсоналу. На другому етапі планують вакцинувати 270 млн осіб, включаючи людей старше 50 років і тих, хто має супутні захворювання.

Індія з населенням майже 1,4 млрд людей займає друге місце в світі після США за кількістю випадків інфікування на коронавірус і третє місце за кількістю смертей після США і Бразилії. З початку пандемії зареєстровано 10,5 млн підтверджених випадків COVID-19, 152 тисячі осіб померли.

Редактор: Євгеній Василенко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/vakcinaciya-v-indiji-pobichni-efekti-vid-covid-vakcini-viyavili-u-580-osib-ostanni-novini-50136413.html”