Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Поліцейські розслідують обставини загибелі дворічної дитини у Великомихайлівському районі

Поліцейські розслідують обставини загибелі дворічної дитини у Великомихайлівському районі

Цієї ночі тіло дівчинки виявили рятувальники під час гасіння пожежі у приватному будинку багатодітної родини.

Об этом сообщает Устав Груп

У момент займання оселі всередині знаходилася 23-річна господиня з чотирма маленькими дітками. Усі вони міцно спали. 28-річний господар сімейства в той час допомагав по господарству своєму родичу.

Жінка прокинулася від задухи, коли в хаті було повно диму. Вона схопила на руки п’ятимісячне немовля, побудила синів шести та чотирьох років і вибігла з ними на вулицю, не знайшовши лише дворічної донечки. Слідом до хати по дитину побіг батько, але через сильне полум’я і чадний дим його зусилля врятувати дитину були марними.

За попередньою інформацією фахівців ДСНС, займання в будинку сталося через несправне пічне опалення. Пожежа почалася з горища.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з приміткою «нещасний випадок». Тіло дівчинки направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.

Відділення поліції № 1 Роздільнянського районного відділу поліції

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/policzejski-rozsliduyut-obstavyny-zagybeli-dvorichnoyi-dytyny-u-velykomyhajlivskomu-rajoni/”