Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Українські урядники хочуть продовжити "пом’якшений" локдаун до кінця березня!

Українські урядники хочуть продовжити "пом’якшений" локдаун до кінця березня!

Шмигаль із "гоп-компанією" виступають за лютнево-березневий карантин!

Наприкінці зими закінчується дія адаптивного карантину — його мають намір продовжити спочатку ще на місяць.
Дію адаптивного карантину буде продовжено до кінця березня, розповів в інтерв’ю Інтерфакс-Україна прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Діючий карантин закінчується в кінці зими.
"Швидше за все, ми продовжимо його до 31 березня тією ж постановою. Поки немає підстав скасовувати адаптивний карантин. Хвороба не зникла", — пояснив Шмигаль.
Він додав, що "карантин дуже довго триватиме цього року".
"Європа палає, ми відкриті для Європи, ми відкриті всередині держави, тому підстав для зняття карантину немає. Не потрібно передчасно тішити себе ілюзіями. Я впевнений, що карантин дуже довго триватиме цього року. А ось яким саме він буде, це вже інше питання", — зазначив Шмигаль.
Він також повідомив, що дію посиленого карантину після 24 січня продовжувати не будуть.

Об этом сообщает Компромат

Нагадаємо, за добу померли четверо мешканців Закарпаття (ІНФОГРАФІКА)


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/ukrayinski-uryadnyky-hochut-prodovzhyty-pomyakshenyy-lokdaun-do-kincya-bereznya”