Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Рада має проголосувати за скорочення кількості депутатів у січні — Совгиря

Рада має проголосувати за скорочення кількості депутатів у січні — Совгиря

Законопроєкт про скорочення кількості нардепів у Раді до 300 осіб має надійти на голосування до останнього пленарного тижня січня.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Про це заявила заступниця глави комітету ВР з питань правової політики Ольга Совгиря в ефірі Україна 24.

Вона пояснила, що такі терміни передбачені Конституцією.

«До сесійної зали він (законопроект — ред.) повинен потрапити на останньому пленарному тижні в січні. Тому що вимога Конституції — це те, що законопроєкт повинен бути схвалений на наступній черговій сесії. Саме ця наступна чергова сесія в розумінні Конституції — це січень цього року», — заявила вона.

На сьогодні не можна точно сказати, чи підтримають депутати цей законопроєкт. Совгиря вважає, що спершу потрібно провести консультації з усіма депутатськими фракціями і групами.

Читайте також:

Разумков про скорочення кількості нардепів до 300: на діяльність ВР негативно не вплине

14 січня комітет з питань правової політики рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт про скорочення числа нардепів до 300 і їх обрання за пропорційною системою.

У лютому 2020 року Рада схвалила законопроект № 1017 у першому читанні.

25 жовтня, в день місцевих виборів в Україні, на багатьох виборчих дільницях проходло всеукраїнське опитування, ініційоване президентом Володимиром Зеленським.

Українцям пропонували відповісти на п’ять запитань від глави держави, серед яких було і питання про скорочення кількості нардепів до 300.

За результатами підрахунку 80% відповідей на п’ять запитань президента таку ідею підтримали 89,6% українців.

У Слузі Народу заявили, що питання про скорочення числа нардепів розглянуть першим.

Редактор: Євгеній Василенко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/skorochennya-deputativ-v-ukrajini-nardepi-progolosuyut-u-sichni-2021-roku-novini-ukrajini-50135769.html”