Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Обрали представницю Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій ОДА

Обрали представницю Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій ОДА


Валентина Добридіна стала представницею Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій обласній державній адміністрації. Відповідне розпорядження, за погодженням Кабінету міністрів України, підписав 3 грудня 2020 року голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Об этом сообщает Устав

– Ваша посада є інструментом для того, аби змінити життя людей з інвалідністю на краще. Шлях до успіху у цій справі складається із щоденної роботи. Упевнений, що спільно нам вдасться сформувати у суспільстві належне ставлення до людей з інвалідністю, а також усвідомлення потреб цієї категорії громадян, – сказав Сергій Осачук, вітаючи Валентину Добридіну із призначенням.

Як повідомляють у Чернівецькій ОДА, на найближчі три роки розроблена регіональна програма щодо створення безперешкодного життєвого середовища для цієї категорії жителів області. Крім того, на Буковині працює Комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Він допоміг зробити багато новозбудованих та реконструйованих об’єктів області безбар’єрним. Валентина Добридіна є заступницею голови цього органу. Вона також очолює громадську організацію людей з інвалідністю «Лідер».


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/v-dobridina-stala-predstavniceyu-uryadovogo-upovnovazhenogo-z-prav-osib-z-invalidnistyu-u-cherniveckiy-oda-399267”