У Вінниці на купівлю тест-систем та ШВЛ виділять майже шість мільйонів гривень


Для купівлі тест-систем та апаратів ШВЛ у Вінниці виділять 5,9 мільйона гривень. Невдовзі ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України" знову робитиме платне тестування на виявлення коронавірусу, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Политика 2.0

Таке рішення сьогодні прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку зі збільшенням хворих на коронавірус.

"Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами спільно з КУ "Вінницькій обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів" в установленому порядку, за рахунок коштів виділених за "Комплексною програмою захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення НС на 2017-2021 роки" організувати придбання до регіонального матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій тест-систем для виявлення коронавірусної хвороби на суму 1 мільйон 300 тисяч гривень. Внести пропозиції щодо виділення додаткових коштів з обласного бюджету на поповнення регіонального матеріального резерву 3 мільйони гривень", – йдеться у рішенні комісії.

Відомо, що минулої доби, 15 вересня, "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України" відібрав 560 зразків біоматеріалів, з яких 43 були позитивними. З 12 вересня Центр припинив надавати платні послуги по дослідженню зразків матеріалів на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції. Тепер, коли тест-системи закуплять, у лабораторному центрі знову продовжать робити платні тести на коронавірус.

Також обласна комісія вирішила з обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА виділити додаткові кошти призначені для закупівлі ШВЛ – 4,4 мільйона гривень для КНП "Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання "Фтизіатрія".

Фото: з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/39306-u-vinnytsi-na-kupivliu-test-system-ta”