Німеччина навряд чи відмовиться від “Північного потоку-2”, тільки розширення санкцій США поховає цей проєкт назавжди, – КоболєвНімеччина не відмовиться від проєкту Північний потік-2 через отруєння “Новачком” російського опозиціонера Олексія Навального.

Об этом сообщает Русский слон


Як “Ліга”, про це заявив глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв в інтерв’ю журналістці Яніні Соколовій.

“Я не думаю, що німці відмовляться від цього проєкту. Я дуже багато часу провів у Німеччині і говорив з представниками німецького уряду, з канцлером Ангелою Меркель … Я сумніваюся, що без американських санкцій, посилення яких ми очікуємо цієї осені, цей проєкт буде зупинений”, – вважає Коболєв.

За його словами, він би не сподівався на німецькі санкції проти газопроводу, навіть незважаючи на внутрішню політичну боротьбу в Німеччині і той факт, що “ситуацію з Навальним використовуватимуть”.

“Наша тактика – просувати санкції саме у Вашингтоні. Коли санкції США будуть розширені, тоді ми зможемо сказати, що проєкт Північний потік-2 похований назавжди”, – додав глава Нафтогазу.

Нагадаємо, у США вважають “Північний потік-2” загрозою для Європи.загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/nimechchyna-navriad-chy-vidmovytsia-vid-pivnichnoho-potoku-2-tilky-rozshyrennia-sanktsiy-ssha-pokhovaie-tsey-proiekt-nazavzhdy-koboliev/”