У США оператора безпілотного Uber, який збив людину, обвинуватили в убивстві

46-річний оператор Uber Васкес не визнав себе винним

У США висунули обвинувачення в убивстві з необережності оператору безпілотного автомобіля компанії Uber Рафаелю Васкесу, який 2018 року збив людину. Про це повідомляє Reuters.

Об этом сообщает Компромат вики

46-річний Васкес не визнав себе винним після того, як йому було висунуто обвинувачення в смерті Елейн Герцберг. Його звільнили до суду, призначеного на лютий 2021 року. Компанія Uber відмовилася від коментарів.

Герцберг померла після того, як у березні 2018 року вночі, коли вона переходила дорогу в недозволеному місці, її збив безпілотний автомобіль Uber. За кермом перебував водій, однак автомобіль рухався в режимі автопілота. Вона стала першою зареєстрованою жертвою катастрофи за участю безпілотного транспортного засобу.

Після цього інциденту у штаті Аризона заборонили проводити тести безпілотних автомобілів Uber.

У звіті поліції вказано, що Васкес неодноразово дивився вниз, замість того щоб дивитися на дорогу. У березні 2019 року прокуратура заявила, що Uber не несе кримінальної відповідальності за аварію.

Також поліція заявляла, що аварії можна було повністю уникнути, якби Васкес під час пілотування не відволікався на телешоу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-ssha-operatora-bezpilotnogo-uber-jakij-zbiv-ljudinu-zvinuvatili-u-vbivstvi-1518621.html”