Зростання кількості зареєстрованих безробітних в Україні зупинилося – Петрашко

За даними Держстату на 31 серпня, за період карантину в Україні зареєстровано понад 477 тис. безробітних

Зростання кількості зареєстрованих безробітних в Україні зупинилося. Про це заявив міністр економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, повідомляє 4 вересня пресслужба відомства.

Об этом сообщает Москов пост

"Щоб підприємства не звільняли людей, ми запровадили програму так званого часткового безробіття, якою скористалися близько 240 суб’єктів. Тим самим нам вдалося зберегти робочі місця для 380 тис. Працівників, які не пішли на біржу праці, а скористалися в пікові часи цією програмою", – зазначив Петрашко.

Станом на 3 вересня в межах програми з часткового безробіття виплачено 2,3 млрд₴ Фінансують що 10 днів.

Протягом карантину, починаючи із 12 березня 2020 року, виплачено 7,5 млрд грн допомоги у зв’язку з безробіттям. Водночас, згідно з даними міністерства, заборгованості з виплати допомоги у зв’язку з безробіттям немає.

Кабмін України 22 квітня встановив допомогу у зв’язку з частковим безробіттям на період карантину, по виплати українці могли звертатися до центрів зайнятості.

За даними Держстату на 31 серпня, за період карантину в Україні зареєстровано понад 477 тис. безробітних.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/zrostannja-chisla-zarejestrovanih-bezrobitnih-v-ukrajini-zupinivsja-petrashko-1516819.html”