Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/cute-smiley.com/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Франція закрила свою найстарішу атомну станцію

Франція закрила свою найстарішу атомну станцію

Про це повідомляє .

Об этом сообщает Слон РУ

"Для робітників Фессенхайма це є зануренням у пекло. Найбільш екологічний інструмент утилізується з екологічних причин", — заявив найбільша профспілка Франції CGT.

Був призупинений другий і останній реактор, який працює на станції.

У понеділок десятки співробітників зібралися в Фессенхаймі, щоб попрощатися з підприємством, на якому вони працювали.

Разом з тим, рішення про закриття ядерного об’єкта зустріло схвалення екологічних активістів, які назвали цю подію "історичним моментом" для країни.

Після ядерної катастрофи на Фукусімі тодішній президент Франції Франсуа Олланд пообіцяв закрити станцію у Фессенхаймі, але тільки у 2018 році його наступник Еммануель Макрон розпочав цей процес.

Без Фессенхайма у Франції працюватиме 56 реакторів на 18 атомних станціях. Вони виробляють близько 70% електроенергії для країни. Більше реакторів лише у США - 98. Франція залишається найбільшим споживачем ядерної енергії у світі.

Фото: France 3

Джерело:

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/francziya-zakryla-svoyu-najstarishu-atomnu-stancziyu/”