Половина українців вважають справедливими кримінальні справи проти Порошенка – соцопитування


Більшість українців вважають, що розслідування кримінальних проваджень проти експрезидента Петра Порошенка є справедливим.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це свідчить соціологічне опитування КМІС, проведене з 20 по 23 червня, – інформує 1NEWS.
Учасникам дослідження було поставлено питання про те, чи розслідування кримінальних проваджень проти Порошенка є покаранням за порушення ним закону і боротьбою за справедливість, або ж політичним переслідуванням Порошенка чинною владою.


51% українців обрали перший варіант, 30% – другий, 19% сказали, що їм важко відповісти на це питання.


Опитування проводилося з 20 по 23 червня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. В ході опитування проведено 2000 інтерв’ю.


Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.


Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.


Джерело: Українська правда


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/polovyna-ukrayintsiv-vvazhayut-spravedlyvymy-kryminalni-spravy-proty-poroshenka-sotsopytuvannya.html”