Нардеп Шевченко від "Слуги народу" з трибуни Ради закликав відправити у відставку Авакова (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


На засіданні Верховної Ради депутат від фракції "Слуги народу" Євген Шевченко з трибуни парламенту закликав колег відправити у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. За його словами, майже всі "слуги" незадоволені роботою МВС і обговорюють це між собою.

Об этом сообщает Редакция

Євген Шевченко з трибуни парламенту закликав колег відправити у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомляє "Страна" у вівторок, 2 червня.

"Я хочу звернутися до своїх колег з фракції "Слуга народу" і запитати: в нашому залі є люди сильні, як кажуть у народі, "з яйцями"? Або ми й далі будемо дивитися, як пан Аваков продовжує руйнувати нашу країну? Цей безлад... бандитизм... Вже заходить за всі "червоні лінії. Я пропоную ті вислови, які говорять люди з фракції між собою винести в публічну площину. Я зараз заявляю всій країні, всім громадянам, що у фракції "Слуга Народу" фактично всі депутати не задоволені роботою міністра внутрішніх справ", — заявив Шевченко.

За словами нардепа, може, Аваков і був ефективним міністром, але зараз ситуація в країні змінилася. Тому Шевченко закликав колег відправити очільника МВС у відставку.

Пізніше стало відомо, що депутати вже почали збір підписів до проєкту постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Як повідомив нардеп від "Голосу" Ярослав Юрчишин у Facebook, станом на 12:00, 2 червня фракція "Голос" зібрала 40 підписів нардепів за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Ми всі з цієї трибуни чули про Авакова і про те, що відбувається в поліції. Я почула дуже багато розмов, що коли піде Аваков, то у нас тут буде Росія. Так от – у нас, якщо Аваков, то буде Росія. Вчора на голову поліції Вінницької області призначили сепара. Це чоловік, який стояв разом з проросійськими "тітушками" 2 травня в Одесі. Цю людину не посадили, а підвищили. Це не припустимо", — заявила нардеп від "Голосу" Олександра Устінова.

В той самий час, один з нардепів від "Слуги народу" в розмові з "Страною" досить скептично оцінив перспективи відставки Авакова.

"Устінова з "Голосу" ходить збирає підписи, але там, якщо 60-70 голосів буде, то це максимум", — сказав нардеп.

Нагадаємо, депутатська фракція "Слуга народу" пропонує заслухати міністра внутрішніх справ України про розслідування стрілянини в Броварах, зґвалтуванні й тортури жінки поліцейськими в Кагарлику і стан розслідування обставин загибелі нардепа Давиденко. Також повідомлялося, що Аваков створив в Нацполіціі секретний департамент.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/nardep-shevchenko-vid-slugi-narodu-z-tribuni-radi-zaklikav-vidpraviti-u-vidstavku”