В Україні стартував продаж моделей Renault з ГБО

Компанія Renault почала продаж популярних моделей Logan і Sandero з газобалонним обладнанням.

Об этом сообщает Москов постскриптум

В Україні стартував продаж Renault Logan і Sandero з ГБО

В Україні стартував продаж Renault Logan і Sandero з ГБО

renault.ua

В офіційній дилерській мережі Renault в Україні знову з’явилися автомобілі з фірмовим ГБО. Серед переваг таких версій – збільшений запас ходу, зручна і безпечна система подачі палива з автоматичним управлінням, помітне зниження витрат на паливо і турбота про навколишнє середовище.

Серед позитивних особливостей використання газу – збереження захисної олійної плівки на стінках циліндрів, відсутність нагару на свічках запалювання і зниження навантаження на шатунно-поршневу групу. У результаті двигун прослужить довше. Важливо, що використання газу порівняно з бензином дозволяє знизити рівень викидів NOx у 2 рази, а CO і CH – в 10 разів.

В Україні стартував продаж Renault Sandero з ГБО

В Україні стартував продаж Renault Sandero з ГБО

renault.ua

У моделях Renault використовується сучасне і надійне обладнання італійської компанії BRC Gas Equipment. Близько 50 років вона є лідером у сфері проектування і виробництва ГБО для автомобілів, що працюють як на стислому, так і на зрідженому газі. Причому, розробка і виробництво всіх компонентів системи відбувається на власних підприємствах компанії.

В Україні стартував продаж Renault Logan із ГБО

В Україні стартував продаж Renault Logan із ГБО

renault.ua

При переобладнанні автомобіля у офіційного дилера зберігається стандартна заводська гарантія 3 роки або 100 тисяч км пробігу. Крім того, надається гарантія від виробника ГБО – 3 роки або 200 тисяч км пробігу.

Технічне обслуговування ГБО проводиться одночасно з плановим ТО в будь-якому дилерському центрі Renault в Україні. Крім того, автомобілі з ГБО можна придбати в рамках бонусних програм Renault Finance.

Як писав раніше OBOZREVATEL, компанія Renault планує поповнити сімейство електромобілів.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Автоновини України" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/v-ukraini-startuvav-prodazh-modelej-renault-c-gbo.htm”