У Вінниці на COVID-19 захворіли три особи, які не були за кордоном та не контактували з прибувишими


У Вінницькій області на 17:00 годину зафіксовано 36 випадків захворювання на коронавірус. Троє з хворих за їх словами, не контактували з прибувшими із-за кордону людьми та самі не були за кордоном. Один чоловік у важкому стані та має супутні захворювання, повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Об этом сообщает Преступная Россия

Стала відома інформація про 36 осіб хворих на коронавірус у Вінницькій області.

Як повідомив під час щоденного онлайн-брифінгу голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, один 56-річний чоловік у тяжкому стані та підключений до апарату штучної вентиляції легенів, він також має супутні захворювання.

Серед 28 випадків захворювання у місті Вінниця 15 — працівники Вінницького пологового будинку №2, знайомі та родичі жінки, в якої першою діагностували захворювання.

Заражені шість працівників Подільського обласного центру онкології та один пацієнт цього медичного закладу. Ще троє пацієнтів з діагнозом СOVID-19 прибули із-за кордону, а троє, як зазначив мер Вінниці Сергій моргунов під час онлайн-брифінгу, "за їх словами не були за останні місяці за кордоном та не контактували з особами, які повернулись із-за кордону в останні два місяці".

Серед хворих 12 жінок віком від 24 до 73 років та 15 чоловіків віком від 17 до 61 року, також одна дитина п’яти років, якій стало краще.

Ще зафіксовано вісім підозр на коронавірус: в однієї особи з Барського району і сімох з Вінниці. Двоє людей у тяжкому стані з двосторонньою пневмонією, вони отримують кисневу терапію.

За словами Сергія Моргунова, зараз всі вони пацієнти Вінницької міської клінічної лікарні №1. Хто має пневмонію, пройдуть тест на коронавірус.

Зараз у місті Вінниці на обсервації знаходяться 278 осіб, що повернулись із-за кордону та 100 членів їх сімей.

Фото: objectiv.tv


Джерело статті: “http://vlasno.info/spetsproekti/1/health/item/35681-u-vinnytsi-na-covid-19-zakhvorily-try-oso”