Ющенко спростував звинувачення у плагіаті від Міністерства освіти

Депутат трьох скликань і брат третього глави держави Віктора Ющенка Петро Ющенко спростовує звинувачення у плагіаті.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це розповів OBOZREVATEL його син Ярослав.

Петро Ющенко

Петро Ющенко

"Наскільки я розумію з того, що написано у Facebook на сторінці Міністерства освіти і науки, йдеться про неточності в цитуванні. Тобто претензії бібліографічного характеру. Я гадаю, що ми швидко узгодимо матеріали з вимогами атестаційної комісії МОН і подамо документи заново. Звинувачення Петра Ющенка у плагіаті не відповідають дійсності", – сказав Ярослав Ющенко.

Як уже повідомляв OBOZREVATEL, атестаційна колегія МОН скасувала рішення про присудження Петру Ющенко (нардепу трьох скликань і брату експрезидента Віктора Ющенка) звання доктора наук.

Новини
Київ встановив рекорд в освіті

"Дисертації Петра Ющенка на тему "Києворуська спадщина в історичній пам’яті українського суспільства (XII – початок XXI ст.)" не відповідає вимогам, що висуваються до дисертацій, не містить авторських наукових положень і науково обґрунтованого результату в галузі історичної науки, яка вирішувала б важливу наукову або науково-прикладну проблему, містить текстові запозичення і некоректні посилання", – йдеться у заяві.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL:

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов зізнався, що під час написання дисертації пробував марихуану.

За чотири місяці до старту вступної кампанії-2020, українським абітурієнтам, які планують вступати до вищих навчальних закладів на контракт, уряд підготував неприємний сюрприз. У поточному році на тридцять спеціальностей для студентів-контрактників зросте вартість навчання.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що студенти з районів поблизу лінії зіткнення на Донбасі отримуватимуть соціальну стипендію.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/yuschenko-sprostovue-scho-zajmavsya-plagiatom.htm”